
Geslaagde NNP-dag vol ideeën, afspraken en leuke gesprekken
Nieuws voor uitgeversHet was weer een dag vol goede ideeën, nuttige afspraken en leuke gesprekken. Pubble kijkt met veel plezier terug op de NNP-dag van 29 mei in Maarssenveen. Waar het uiteindelijk ook buiten nog heerlijk toeven was.
Campagne-module
In ons hoekje konden we onze nieuwe campagne-module laten zien. Daar was volop belangstelling voor, dus de eerste vervolgafspraken hebben we al kunnen noteren.
We gaan nog enkele onderdelen testen en bijstellen, maar verwachten de module deze zomer te lanceren. Op deze blog houden we je natuurlijk op de hoogte.
Weesper Moppen-index
Uiteraard hadden we weer een fijne voorraad Weesper Moppen meegebracht. De echte liefhebbers kwamen er speciaal eentje (of twee) halen. Laten we het zo zeggen: afgemeten aan het aantal koekjes dat we mee terug naar Weesp namen, is het nog nooit zo druk geweest op de Pubble-stand.
Winnaars
Last but not least: onze felicitaties aan de winnaars van de NNP-prijzen. In alle gevallen een terechte waardering voor opvallend en onderscheidend vakwerk. En toevallig of niet: allemaal gebruikers van Pubble!
![]()
Ede Stad wint de Prijs voor de Nieuwsbladjournalistiek, een van de vier NNP-prijzen.
![]()
Weesper Moppen-index: het was lekker (en) druk op de stand van Pubble












